Özel Yazılım Hizmetleri

Firmanıza ve iş akışınıza uygun yazılımsal çözümler sunuyoruz.

ÖZEL YAZILIM HİZMETİ

Metropol Web & Yazılım & İnternet Reklamcılığı hizmetleri sizlere yukarıda simgelerini görmüş olduğunuz yazılım dillerinde sorunsuz ve anahtar teslim, tam kapsamlı yazılım hizmeti sunmaktadır. Tüm bu yazılım dillerinde referansı olan firmamız müşterileriyle sözleşmeli, faturalı ve tamamen kurumsal olarak çalışmaktadır. Firmamız kendi bünyesinde olmayan kişiler veya kurumlarla iş ortaklığı yapmamaktadır. Tüm hizmeti tamamen Metropol Web & Yazılım kendisi sağlamaktadır.

Özel Yazılım Programlama Dilleri

Java, Php Pdo Kodlama, Html5 Css Web Tasarımları, C++ Kodlama yapan firmamız bunların yanı sıra Wordpress,Woocommerce,Opencart altyapılı mevcut sitelerinizede istediğiniz hamleleri yapmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Telefon, Whatsapp, Zoom , GMeet veya yüzyüze iletişim yöntemleriyle sizinle buluşuyor. Planınızı, projenizi ve isteklerinizi dinliyoruz. Doğru kararı birlikte verebilmek adına fikir alışverişi yaptıktan sonra karar veriyor, işlemleri başlatıyoruz. Metropol Web Yazılım firması olarak tüm işlemlerimizde kaşeli imzalı sözleşmemizi yapıyor, %50 iş başı peşinatı alıyoruz. 

Özel Yazılım Referanslarımız

Tamamen sıfırdan kodlama ile Diş Kliniği yönetim sistemi, Online Fizyoterapi,Psikoterapi uygulaması, Emlak Sistemi ve Temizlik hizmeti veren kişi veya kurumlarla temizlik hizmeti arayanları buluşturduğumuz bir web yazılımı yaptık. Özel Yazılım referanslarımız dikkatinizi çektiyse birlikte inceleyebiliriz. Bize ulaşabilirsiniz.

Doğru Kararı Birlikte Verelim!

Ücretsiz Fikir ve Teklif Almak için

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

info@metropolweb.com

0322 911 05 69

0507 358 70 00

 

 

#ÖzelYazılım #Yazılım #Java #Html5 #Css #Php #Mvc #CPlus #C++ #Wordpress #Woocommerce #Opencart

 

Bizi Tercih Edenler

Daha Önce Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz