İnternet Reklamcılığı

Arama motorlarından, Sosyal Medya platformlarına kadar hepsinde Doğru Hedef Kitleye doğru zamanda ve nokta atışı görsel ile çıkarak etkileşim sağlatıyoruz.

Facebook'tan Reklam Vermek

( Facebook Business )

Sosyal medyayla tanıştığımız ilk platform Facebook halen yıllara meydan okuyor. Ciddi bir kitleyi elinde bulunduran bu platform detaylı hedef kitle seçimiylede reklamların doğru kişiye en ekonomik yöntemlerle sunulmasını sağlıyor. Geçtiğimiz yıllarda Instagram'ıda satın alan Facebook portföyünü bir hayli geliştirmiş durumda. Facebooktan reklam vererek ürününüze veya hizmetinze ciddi geri dönüşler sağlayabilirsiniz. Metropol Web Hizmetleri bu konuda sizlere profesyonel Facebook reklam hizmeti vermektedir.

Instagramdan Reklam Vermek

Günümüzün en popüler sosyal medya platformu olan Instagram reklam kanalı olarak en etkili platformlardan birisidir. Görsele dayalı olarak ilerleyen bu platformda kaliteli instagram post tasarımları, kaliteli instagram story tasarımları ile dikkatleri üzerinize çekebilir, etkileşim sağlayabilirsiniz. Metropol Web Hizmetleri Instagram'dan Profesyonel Reklam Çıkma konusunda sizlere hizmet verebilmektedir. Aktif referanslarımız bulunmaktadır.

Google Reklamcılığı ( Google Adwords )

 

Bizi Tercih Edenler

Daha Önce Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz