fbpx

Hakkımızda

Hakkımızda

Çocukluğumuzda bilgisayar dünyasına olan merağımız oyunlar ile başlamıştı. Aynı zamanda baba mesleği olan yazılımcılık mesleğine yine kendisinin yönlendirmesiyle okulların bilişim bölümlerinde temel eğitimi aldık. İlk işimiz ise oynadığımız oyunu geliştirmeler ile başlamıştı. 🙂 Gökhan Avcı ve Ebubekir Oğuz'un yolları ise üniversitede kesişti. Üniversiteden bu yana ortak ve bireysel projelerde beraber bulunduk. 2020 yılında ise daha profesyonel hizmet ve memnuniyet odaklı müşteri kitlesi için Metropol Web Hizmetleri'ni kurmaya karar verdik.

Aldığımız eğitimler ve edindiğimiz tecrübeler neticesinde sizlere Web Tasarım, Mobil Uygulama, Sosyal Medya Yönetimi, Google Reklam Yönetimi, Sanal tur ve işletmeleriniz için tanıtım videosu hizmetleri veriyoruz.

Metropol Web Hizmetlerinin en büyük amacı kendisiyle çalışmayı tercih eden kurum ve kuruluşlara kazanç yolu sağlamaktır.

Ticket Sistemi
Ticket Sistemi
Bizden aldığınız hizmetler ile ilgili geliştirmeler veya sorunlar için bizlere aktif olarak buradan ulaşabilirsiniz.
Tam Kapsamlı Destek
Tam Kapsamlı Destek
Çözüm odaklı ve ihtiyacınıza uygun çözümler için tecrübelerimize dayanarak size önerilerde bulunabiliriz.
Hızlı Çözümler
Hızlı Çözümler
Almak istediğiniz hizmetin teslimatı için gereken tüm bilgiyi hızlı bir şekilde topluyor, hemen dijital dünyaya yerleştiriyoruz.

Amacımız

Bizi tercih eden ve dijital dünyaya inanan müşterilerimize kazanç sağlamak ve sürekli çalışmak asıl hedefimizdir.